Sakura No Hana
Join for no more adds and full forum view!

Join the forum, it's quick and easy

Sakura No Hana
Join for no more adds and full forum view!
Sakura No Hana
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shout Box
Latest topics
» Concert MUCC
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? EmptyFri Nov 19, 2010 2:13 am by Horroq

» Recomandari
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? EmptySun Nov 14, 2010 4:07 am by Nyo

» Animeul Preferat
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? EmptySun Nov 14, 2010 4:01 am by Nyo

» Sugestii
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? EmptySat Oct 16, 2010 10:31 pm by Luli.

» Luli iz here. :]
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? EmptySat Oct 16, 2010 9:49 pm by Luli.

» Meeting Anime - sambata 11 Septembrie - ora 13
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? EmptySun Sep 12, 2010 11:58 pm by Seraphis

» Ah! My Goddess
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? EmptySun Sep 12, 2010 4:58 am by Ayumi Kaneko

» Hello world!
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? EmptyWed Sep 08, 2010 4:46 pm by erylum

» Free Talk
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? EmptyWed Sep 08, 2010 6:54 am by Ayumi Kaneko


Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar?

2 posters

Go down

Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? Empty Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar?

Post by Seraphis Sun Aug 15, 2010 11:17 pm

Luna august a inceput cu mare suspans pentru fanii anime din Ardeal, deoarece clubul din Oradea, Anivar impreuna cu doi tineri din Cluj Napoca au decis sa faca un tur al Ardealului.
Scopul lor era sa ia legatura cu cluburile anime din orasele Timisoarea, Arad, Satu Mare si Baia Mare.
Desi orasul nosrtu e plin de fani, pana acum nu am avut un club activ, dar cu ajutorul celor de la Anivar s-a nascut idea de a forma un club, care pana la urma a primit numele de Sakura No Hana.
Shinju (Livia) si Gabi din Cluj impreuna cu Ayla si Moni, din Oradea, imbracate in rochite Lolita s-au intalnit cu fanii baimareni la statuie si i-au adus la Lic Nemeth Laszlo, unde a avut loc intalnirea. Am inceput cu a face cunostinta si cu jocuri pentru a ne cunoaste mai bine.
Dupa jocuri cei patru, impreuna cu Akhy si Akhela tot din Oradea ne-au ajutat cu sfaturi referitoare la infiintarea si conducerea unui club anime, dar nu numai, ne-au adus si surprize, precum manga-uri si reviste japoneze despre Lolita fashion . Totusi, cea mai mare surpriza ne-a adus-o Shinju: rochite Lolita. Fiind mai multe fete, toti ne-am distrat avand ocazia de a purta asemenea rochite.
Intalnirea s-a terminat in jur de ora 9, dupa care cei care am mai avut putere ne-am dus la o bere la centru vechi.

si acum cateva poze:

Bubu, Shinju(creatoarea rochiilor) si Geta
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? DSC01076

Flavia
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? DSC01082

Ileana si Helga:
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? DSC01073

Diana , Adrian si Adriana:
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? DSC01086

Emese si Helga
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? DSC01069

Bubu
Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? DSC01074

cam atat momentan...cand primesc pozele de la Gabi mai revin :D
Seraphis
Seraphis

Posts : 34
Join date : 2010-08-14
Age : 32

Back to top Go down

Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? Empty Re: Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar?

Post by SayanVegeta Mon Aug 16, 2010 4:22 am

tocmai am primit azi pozele de la Shinju si am sa ti le trimit, in special cele de grup. apropo, bestial articolul, exact la ce ma asteptam din partea ta Ok
SayanVegeta
SayanVegeta

Posts : 34
Join date : 2010-08-10
Location : Animeplanet BM

Back to top Go down

Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? Empty Re: Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar?

Post by Seraphis Mon Aug 16, 2010 5:25 pm

ms. trimite-mi poyele te rog, chiar si in mail, dak nu ma gasesti pe mess, dar dak ai timp poti pune si tu pozele nu ma supar :P Phew
Seraphis
Seraphis

Posts : 34
Join date : 2010-08-14
Age : 32

Back to top Go down

Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar? Empty Re: Prima intalnire sau cine sunt cei din Anivar?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum